M & D Timing - Contractor License                      6/23/2019 - 10:24 PM
        2019 AAU Region 3 National Qualifer - 6/20/2019 to 6/23/2019        
                Prince George's Sports and Learning Complex                 
 
Event 261  Boys 4x400 Meter Relay 15-16 years old
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Team Power Track Club  'A'                        3:34.54    3:27.68   2
     1) #3271 Alonzo Simms 04           2) #3272 Antonio Simms 04           
     3) #3263 Colin Green 03            4) #3265 Hewert Long 04             
  2 Baltimore City Track & Field C  'A'               3:25.00    3:28.87   2
     1) #1897 Carl Hicks 03             2) #1876 Jameir Colbert 04          
     3) #1905 Tayshawn Long 04          4) #1882 Vaughn Devaughn Iii 04     
  3 Firebirds Track Club  'A'                         3:30.00    3:30.62   2
     1) #2420 Darius Lorfils 03         2) #2401 Donovan Brown 03           
     3) #2423 Langston Major 03         4) #2399 Okeyo Ayungo 03            
  4 Team Maryland Athletics  'A'                      3:28.00    3:30.65   2
     1) #3241 Aaron Cousin 04           2) #3238 Dachond Alexander 04       
     3) #3243 Jubelo Oyennan 03         4) #3244 Nicholas Saddler 03        
  5 Windsor Elite Track Club  'A'                     3:23.00    3:31.90   2
     1) #3531 Jadon Madden 03           2) #3527 Jordan Hall 03             
     3) #3533 Kendal Marks 03           4) #3532 Matan Maduka 03            
  6 Team Accelerate Maryland  'A'                     3:33.12    3:31.99   2
     1) #3215 Aaron Lindsey 03          2) #3228 Ahmal Williams 03          
     3) #3229 Alden Williams 03         4) #3223 Christian Randolph 04      
  7 Speed Unlimited  'A'                              3:43.95    3:38.06   1
     1) #3176 Aaron Thomas 03           2) #3151 Bryce Dudley 04            
     3) #3156 Christian Garrett 04      4) #3160 Dionel Grice 03            
  8 Bullseye Running  'A'                             3:31.00    3:41.41   2
     1) #2051 Collin Toal 03            2) #2045 Isaac Robinson 04          
     3) #2047 Isiah Rucker 03           4) #2036 Judson Lincoln Iv 04       
  9 Comets Of Charles County  'A'                     3:49.09    3:47.62   1
     1) #2133 Israel James 04           2) #2139 Jamar Sharpe 04            
     3) #2135 Jorrell Lawton 04         4) #2129 Noah Cummings 04           
 10 Baltimore City Track & Field C  'B'               3:35.00    3:48.38   2
     1) #1892 Cameron Gray 03           2) #1884 Christopher Ellis 03       
     3) #1896 Dvonte Hearns 03          4) #1913 Jason Palmer 03            
 11 Full Speed Athletics, Inc.  'A'                   4:13.20    3:58.12   1
     1) #2668 Chikezie Nwachukwu 04     2) #2663 Darrius Jackson 03         
     3) #2646 Dawson Baker 04           4) #2657 Jesus Gomez Jr 04