M & D Timing - Contractor License                      6/23/2019 - 10:24 PM
        2019 AAU Region 3 National Qualifer - 6/20/2019 to 6/23/2019        
                Prince George's Sports and Learning Complex                 
 
Event 258  Girls 4x400 Meter Relay 14 years old
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Owing Mills Track Club  'A'                       3:53.35    3:53.66   2
     1) #2968 Ella Cooper 05            2) #2975 Kaylyn Johnson 05          
     3) #2962 Laila Campbell 05         4) #2974 Sage Hinton 05             
  2 The Sprint Club  'A'                              3:58.00    4:07.17   2
     1) #3288 Alyssa Harrod 05          2) #3289 Angel Imani-Wilson 05      
     3) #3280 Jalaia Creary 06          4) #3282 Kyden Ebron 06             
  3 I5 Elite  'A'                                     4:02.00    4:07.83   2
     1) #2784 Alayjah Sneed 05          2) #2775 Janayis Mendoza 06         
     3) #2782 Jasmine Sharps 06         4) #2777 Madison Millwood 06        
  4 Elite Youth Maryland  'A'                         4:09.00    4:15.40   2
     1) #2224 Aylssa Ball 06            2) #2249 Dakota West 06             
     3) #2241 Farah Nasir 06            4) #2231 Kendall Francis 05         
  5 Fort Washington Knights  'A'                      4:29.34    4:18.29   1
     1) #2550 Amiaya Richardson 06      2) #2543 Chloe Maignan 06           
     3) #2553 Mya Rowe 05               4) #2546 Sydney Monroe 06           
  6 Firebirds Track Club  'A'                         4:20.00    4:19.19   2
     1) #2391 Arielle Troadec 05        2) #2369 Jessika Lorfils 06         
     3) #2349 Kayla Gordon 06           4) #2353 Naihajii Hallowell 05      
  7 Baltimore City Track & Field C  'A'               4:16.00    4:23.41   2
     1) #1835 Asa Fulton 05             2) #1846 Azariah Jones 05           
     3) #1838 Cierra Gray 05            4) #1832 Dominique Devaughn 05      
  8 Marlboro Boys & Girls Club Tra  'A'               4:19.79    4:25.96   2
     1) #2877 Anaya James-Grier 06      2) #2873 Cayliy Haygood 05          
     3) #2892 Malaysia Powell 05        4) #2861 Morgan Bridges 05          
  9 Team Maryland Athletics  'A'                      4:45.00    4:30.48   1
     1) #3236 Addison Svec 05           2) #3237 Kiera Wheatley 06          
     3) #3234 Mariam Sanni 06           4) #3235 Nia Simmons 06             
 10 Fasst Track and Field Club  'A'                   5:08.59    4:35.79   1
     1) #2304 Aniyah Fersner 06         2) #2310 Bryce Hatcher 06           
     3) #2319 Kaiya Trusty 06           4) #2299 Naomi Akpeneye 05          
 11 DC Select Track Club  'A'                         4:24.00    4:38.87   1
     1) #2199 Alaya Ward 05             2) #2200 Alisha Wooten 05           
     3) #2195 Asija Kyle 06             4) #2194 Kareema Dean 05            
 12 D.C. Speed Track & Field Club  'A'                4:58.02    4:49.55   1
     1) #2145 Aiemi Bradford 06         2) #2169 Chimamanda Smith 05        
     3) #2166 Kennedy Mack 06           4) #2158 Nkechi Sophia Hawkins 06   
 13 Joppatowne RoadRunners Track&  'A'                4:57.00    4:56.15   1
     1) #2809 Destiny Boyd 05           2) #2819 Jamira Walker 06           
     3) #2812 Makenzie Miller 05        4) #2816 Neah Shaw 05