M & D Timing - Contractor License                      6/23/2019 - 10:23 PM
        2019 AAU Region 3 National Qualifer - 6/20/2019 to 6/23/2019        
                Prince George's Sports and Learning Complex                 
 
Event 242  Girls 4x100 Meter Relay 8-under
============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 Comets Of Charles County  'A'                     1:08.34    1:04.87   2
     1) #2110 Jaksyn Carr 11            2) #2111 Jordyn Carr 11             
     3) #2113 Kyndall Ferrell 13        4) #2125 Leila Wiseman 12           
  2 Baltimore White Knight Track C  'A'               1:05.79    1:05.25   2
     1) #1939 Grace Jackson 11          2) #1940 Hope Jackson 11            
     3) #1932 Keira Brown 11            4) #1947 Nahla Valentine 11         
  3 Charles County Elite Track & F  'A'               1:08.42    1:06.56   2
     1) #2067 Kennedy Austin 11         2) #2072 Kiyomi Cotson 11           
     3) #2071 Noelle Cooper 12          4) #2075 Zaida Macauley-Longus 11   
  4 D.C. Speed Track & Field Club  'A'                1:08.74    1:07.44   2
     1) #2156 Dakota Harper 11          2) #2157 Laila Harris 11            
     3) #2155 Ophelia Hadley 11         4) #2171 Shawndella Walker 11       
  5 Baltimore City Track & Field C  'A'               1:12.06    1:07.89   2
     1) #1845 Ava Jones 12              2) #1833 Cerys Eaddy 11             
     3) #1864 Raegan Wright 12          4) #1855 Riley Streat 11            
  6 Firebirds Track Club  'A'                         1:12.14    1:08.56   2
     1) #2389 Aubrey Taggart 12         2) #2350 Imari Gudger 11            
     3) #2364 Madison King 11           4) #2340 Riley Coleman 11           
  7 Marlboro Boys & Girls Club Tra  'A'               1:09.20    1:09.94   2
     1) #2898 Ivy Slade 12              2) #2874 Mckinley Hooker-Askew 11   
     3) #2872 Niala Grey 12             4) #2865 Sydney Clarke 11           
  8 Fort Washington Knights  'A'                      1:09.34    1:14.80   2
     1) #2555 Jada Smith 11             2) #2538 Makenzie Ashe 13           
     3) #2552 Marissa Rowe 12           4) #2544 Te’la McSwain 11         
  9 I5 Elite  'A'                                     1:16.65    1:16.17   1
     1) #2785 Chase Ware 13             2) #2788 Isa Young 12               
     3) #2773 Jamila Mansaray 12        4) #2765 Rachel Davis 11            
 10 Gideonites Track & Field Club  'A'                1:30.11    1:22.52   1
     1) #2679 Amiayah Dancy 13          2) #2675 Arianna Adams 12           
     3) #2682 Kataleya Jones 14         4) #2677 Logan Alli 12              
 11 Fasst Track and Field Club  'A'                   1:37.43    1:24.23   1
     1) #2309 Amiyah Harris 11          2) #2301 Journey Campbell 12        
     3) #2315 Layla Proctor 11          4) #2300 Leila Barnes 13