M & D Timing - Contractor License                                     6/23/2019 - 10:23 PM
               2019 AAU Region 3 National Qualifer - 6/20/2019 to 6/23/2019                
                        Prince George's Sports and Learning Complex                        
 
Event 160  Men Long Jump 17-18 years old
===========================================================================================
 PIT 1                                                                                     
    Comp#  Name                Year Team                Seed     Finals  Wind           H#
===========================================================================================
Finals                                                                                     
  1 # 1816 Jalen Jasmin       02 Fulton, MD          20-07.50   23-00.25   NWI     7.01m  2
     21-09.25(NWI) 21-03.25(NWI) 23-00.25(NWI) 22-08.25(NWI) 20-06(NWI)                    
  2 # 2792 Ali Ilupeju        02 Crofton, MD         19-08.50   21-03.25   NWI     6.48m  1
     20-02.50(NWI) 21-02.25(NWI) 20-10.75(NWI) 19-09(NWI) 21-03.25(NWI) 20-07.50(NWI)      
  3 # 2655 Jerlan Fish        02 Severn, MD          21-00.00   20-10.00   NWI     6.35m  2
     20-10(NWI) 18-11.75(NWI) 18-03.50(NWI) 18-02.75(NWI) 19-11.25(NWI) 20-05.50(NWI)      
  4 # 3221 Eric Okoye         01 Elkridge, MD        21-07.00   20-09.25   NWI     6.33m  2
     20-04.25(NWI) 20-04.25(NWI) 20-06.50(NWI) 20-09.25(NWI) 19-09(NWI) 19-06.75(NWI)      
  5 # 3540 Tahshawn Young     02 Windsor Mill, MD    19-09.00   20-07.00   NWI     6.27m  1
     20-05.75(NWI) 20-07(NWI) 18-00.50(NWI) 20-03.25(NWI) FOUL      20-04(NWI)             
  6 # 3534 Solomon Mercer     01 Owings Mills, MD    18-03.50   20-06.75   NWI     6.26m  1
     20-03.25(NWI) 19-11(NWI) 20-06.75(NWI) 17-04.50(NWI) 20-01.75(NWI) 20-02.50(NWI)      
  7 # 2802 Brandon Williams   02 Severn, MD          20-03.25   20-04.75   NWI     6.21m  2
     20-04.75(NWI) FOUL      19-09.25(NWI) 19-01.75(NWI) 20-02(NWI) FOUL                   
  8 # 1815 Emmanuel Ibeh      01 Laurel, MD          19-04.50  J20-04.75   NWI     6.21m  1
     20-04.75(NWI) 18-11.75(NWI) 10-06.75(NWI) 17-01(NWI) 18-11.25(NWI) 19-07.50(NWI)      
  9 # 1818 Ricardo Oliver     01 Crofton, MD         20-05.00   20-04.25   NWI     6.20m  2
     FOUL      FOUL      20-04.25(NWI)                                                     
 10 # 3522 Antoine Collins    00 Randallstown, MD    20-01.50   20-03.25   NWI     6.17m  2
     20-03.25(NWI) 20-00.50(NWI) 19-10.75(NWI)                                             
 11 # 1823 Jamir Zubairu      01 Upper Marlboro, MD  18-05.50   20-00.25   NWI     6.10m  1
     19-06.50(NWI) 19-07.75(NWI) 20-00.25(NWI)                                             
 12 # 2665 Mekhi Landon       02 Laurel, MD          22-00.00  J20-00.25   NWI     6.10m  2
     20-00.25(NWI) FOUL      18-09(NWI)                                                    
 13 # 1785 Ky'Ree Kirkman     01 Huntingtown, MD     21-03.50   19-08.50   NWI     6.00m  2
     FOUL      18-11.75(NWI) 19-08.50(NWI)                                                 
 14 # 2917 Sherrod Frye       01 Upper Marlboro, MD  22-09.00  J19-08.50   NWI     6.00m  2
     FOUL      19-08.50(NWI) FOUL                                                          
 15 # 2284 Myles Dry          00 Baltimore, MD       20-03.50   19-00.00   NWI     5.79m  2
     19-00(NWI) FOUL      FOUL                                                             
 16 # 1819 Kamau Richardson   02 Columbia, MD        18-10.00   18-10.00   NWI     5.74m  1
     18-07.25(NWI) 18-10(NWI) 18-04.75(NWI)                                                
 17 # 2789 Kevin Atkins       01 Annapolis, MD       19-08.00   18-06.50   NWI     5.65m  1
     18-05.75(NWI) FOUL      18-06.50(NWI)