M & D Timing - Contractor License                                     6/23/2019 - 10:23 PM
               2019 AAU Region 3 National Qualifer - 6/20/2019 to 6/23/2019                
                        Prince George's Sports and Learning Complex                        
 
Event 153  Girls Long Jump 13 years old
===========================================================================================
 PIT 1                                                                                     
    Comp#  Name                Year Team                Seed     Finals  Wind           H#
===========================================================================================
Finals                                                                                     
  1 # 3503 Arayana Ladson     06 Ellicott City, MD   16-07.00   16-04.00   NWI     4.97m  2
     16-02(NWI) 16-02(NWI) FOUL      16-01(NWI) 16-04(NWI) 16-02(NWI)                      
  2 # 3302 Chayce Bryson      06 Upper Marlboro, MD  14-07.00   15-05.00   NWI     4.69m  2
     14-01(NWI) FOUL      14-00(NWI) 14-05(NWI) 13-09(NWI) 15-05(NWI)                      
  3 # 3355 Aniyah Toppin      06 Columbia, MD        15-08.00   15-03.00   NWI     4.64m  2
     10-00(NWI) 15-01(NWI) 13-03(NWI) 14-07(NWI) 15-03(NWI) 14-07(NWI)                     
  4 # 3513 Shania Staats      06 Pikesville, MD      14-04.00   14-08.00   NWI     4.47m  2
     14-01(NWI) 14-07(NWI) 14-08(NWI) 14-06(NWI) 14-04(NWI)                                
  5 # 1991 Avery Miller       06 Cumberland, MD      13-05.50   14-07.00   NWI     4.44m  2
     13-08(NWI) 13-10(NWI) 12-08(NWI) 14-07(NWI) 13-03(NWI) 13-09(NWI)                     
  6 # 1985 Emma Koech         06 Elkridge, MD        13-06.00   13-08.00   NWI     4.16m  2
     12-03(NWI) 13-06(NWI) 13-08(NWI)                                                      
  7 # 2374 Kayla Mitchell     06 Rockville, MD       11-09.50  J13-08.00   NWI     4.16m  1
     12-05(NWI) 12-09(NWI) 13-08(NWI)                                                      
  8 # 2877 Anaya James-Grier  06 Upper Marlboro, MD  13-06.00   13-07.00   NWI     4.14m  2
     13-01(NWI) FOUL      13-07(NWI) 13-05(NWI) 13-06(NWI) 13-04(NWI)                      
  9 # 2986 Ariel Thomas       06 Owings Mills, MD    13-01.00   13-06.00   NWI     4.11m  2
     FOUL      FOUL      13-06(NWI)                                                        
 10 # 2214 Aidan Macgrath     06 Sykesville, MD      13-01.50   13-01.00   NWI     3.98m  2
     12-09(NWI) 13-01(NWI) 12-02(NWI)                                                      
 11 # 2770 Key'Auri Hildreth  06 Odenton, MD         12-10.00   12-06.00   NWI     3.81m  1
     12-04(NWI) 12-06(NWI) 11-08(NWI)                                                      
 12 # 2008 Lea Williams       06 Columbia, MD        12-02.50   12-04.00   NWI     3.75m  1
     11-04(NWI) 12-04(NWI) 11-10(NWI)                                                      
 13 # 2983 Mckinley Stamper   06 Cockeysville, MD    11-05.50   12-03.00   NWI     3.73m  1
     10-08(NWI) 12-03(NWI) FOUL                                                            
 14 # 1751 Chelsea Ayivor     06 Lanham, MD          12-08.00   12-02.00   NWI     3.70m  1
     FOUL      FOUL      12-02(NWI)                                                        
 15 # 2643 Derrika Rose       06 Bowie, MD           11-08.00   11-05.00   NWI     3.47m  1
     11-05(NWI) 10-08(NWI) 11-02(NWI)                                                      
 16 # 2620 Lauren Summers     06 Frederick, MD       11-07.75   10-05.00   NWI     3.17m  1
     10-05(NWI) 9-05(NWI) 10-03(NWI)                                                       
 17 # 2233 Noelle Horne       06 Laurel, MD           9-03.50   10-03.00   NWI     3.12m  1
     9-10(NWI) FOUL      10-03(NWI)                                                        
 18 # 3337 Taylor Devilbiss   06 Westminster, MD     10-05.50       7.50   NWI     0.19m  1
     7.50(NWI) FOUL      FOUL