M & D Timing - Contractor License                      6/23/2019 - 10:22 PM
        2019 AAU Region 3 National Qualifer - 6/20/2019 to 6/23/2019        
                Prince George's Sports and Learning Complex                 
 
Event 56  Boys 800 Meter Run 8-under
============================================================================
 TIMED FINAL                                                                
    Comp#  Name                Year Team                Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals                                                                      
  1 # 2911 Caleb Clarke       11 Upper Marlboro, MD   2:46.49    2:46.05   3
  2 # 3034 Darall Smith       11 Pikesville, MD       2:59.29    2:54.08   3
  3 # 3007 Lionell Shields I  11 Owings Mills, MD     3:02.14    2:56.53   3
  4 # 3543 Mekhi Pinkney      11 Gwynn Oak, MD        3:08.54    3:02.71   3
  5 # 3003 Kaelin Ransome     11 Resiterstown, MD     3:02.35    3:03.58   3
  6 # 3082 Darius Dunlap-Elk  12 Severn, MD           3:19.39    3:04.29   2
  7 # 2562 Tyler Coffey       11 Potomac, MD          3:19.96    3:08.28   2
  8 # 2948 Davion Carr        11 Washington, DC       3:18.66    3:10.13   2
  9 # 2408 Dallas Gilbert     12 Rockville, MD        3:32.07    3:10.58   1
 10 # 2945 Ta'Siah Bailey     12 Temple Hills, MD     3:11.78    3:11.86   3
 11 # 2957 Daniel Parker      11 Oxon Hill, MD        3:24.95    3:11.89   2
 12 # 2323 Joshua Cofer       11 Accokeek, MD         3:10.64    3:14.94   3
 13 # 2920 Mason Griffith     11 Upper Marlboro, MD   3:14.83    3:15.51   3
 14 # 2038 Cole Mcguire       12 Olney, MD            3:22.95    3:16.38   2
 15 # 1952 Damonte Butler     11 Baltimore, MD        3:16.08    3:17.45   3
 16 # 3425 Justin Blackwell   13 Bowie, MD                       3:23.51   1
 17 # 3428 Nathan Gathers     12 Brandywine, MD       3:19.22    3:26.31   2
 18 # 2531 Isaiah Nolen       11 Alexandria, VA       3:19.47    3:27.88   2
 19 # 2931 Desean Scott       12 Upper Marlboro, MD   3:30.45    3:29.29   2
 20 # 2958 Jayden Swinson     12 Washington, DC       3:26.11    3:30.18   2
 21 # 2946 Micah Booze        12 Suitland, MD         3:37.59    3:31.17   1
 22 # 2048 Tyler Sivitz       11 Ellicott City, MD    3:38.32    3:35.54   1
 23 # 2326 Rahshaliem Johnso  11 Hyattsville, MD      3:50.19    3:41.27   1
 24 # 3309 Maison Davis       12 Upper Marlboro, MD   3:42.64    3:42.33   1
 25 # 3050 Jeremiah Knight    12 Havre De Grace, MD   3:55.16    3:52.28   1